Treści Agory w telefonach Nokia

Informacje z wybranych serwisów Grupy Gazeta.pl pojawią się w nowych modelach telefonów Nokia - Nokia N97 i Nokia N97 mini.

Wiadomości z serwisów Grupy Gazeta.pl: Gazeta.pl, Wyborcza.pl, Wyborcza.biz, eDziecko.pl, Sport.pl oraz stron rozrywkowych i lokalnych pojawią się w nowych modelach telefonów Nokia.

Widget z informacjami z wybranych serwisów Grupy Gazeta.pl jest dostępny we wszystkich sprzedawanych w Polsce telefonach Nokia N97 mini, natomiast użytkownicy modelu Nokia N97 mogą go pobrać z Ovi Sklepu.

Treści zorganizowane zostały w kilkanaście kategorii tematycznych, m.in.: wiadomości, sport, gospodarka, rozrywka, dziecko, motoryzacja czy giełda; dodatkowo najnowsze wiadomości wyświetlane są na głównej stronie widgetu. Użytkownicy telefonów Nokia N97 i Nokia N97 mini mogą też personalizować widget, m.in. wybierając konkretne kategorie informacji. Informacje będą wyświetlane i automatycznie aktualizowane na ekranie głównym telefonu.

Widget z informacjami z naszych serwisów to kolejny projekt w ramach współpracy Agory z firmą Nokia. Gazeta.pl dostarcza już materiały wideo do Nokia Video Center, wcześniej stworzyliśmy m.in. aplikację Radia TOK FM dla Nokia Internet Radio oraz podkasty do Nokia Podcasting Application - informuje Robert Stalmach, dyrektor ds. treści i usług mobilnych w segmencie Internet Agory. Agora jest pierwszym z grupy największych wydawców internetowych serwisów informacyjnych w Polsce, który dostarcza treści dla użytkowników telefonów komórkowych Nokia.

Źródło: Gazeta.pl