Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Travelplanet.pl zwiększa dynamikę wzrostu

Po trzech kwartałach br. obroty internetowego biura podróży wyniosły ponad 29 mln zł. Oznacza to wzrost o 221% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

W samym wrześniu br. obrót Travelplanet wyniósł 4,1 mln zł, co oznacza, że dynamika wzrostu w tym miesiącu utrzymała się na poziomie 207%. Na obrót spółki składa się łącza wartość sprzedanych usług i produktów w danym okresie.

Travelplanet.pl w tym roku rozpoczął projekt uruchamiania punktów sprzedaży usług turystycznych w całym kraju.

Nadal działamy intensywnie, nie zwalniamy tempa po giełdzie - zaznaczył Dawid Sadulski, odpowiedzialny za komunikację marketingową w spółce.

W ubiegłym tygodniu Tomasz Moroz, wiceprezes zarządu Travelplanet.pl został wybrany do 10 najlepszych przedsiębiorców Ernst & Young.