Transakcje o każdej porze

Posiadacze kont Inteligo nie muszą już dokonywać przelewów i płatności jedynie w godzinach tzw. sesji Elixir – wszelkie operacje realizowane są natychmiastowo. Usługa jest darmowa i nie wymaga podawania kodu z karty kodów.

W ramach wprowadzania nowych udogodnień Inteligo udostępniło możliwość dokonania zarówno przelewu jednorazowego jak i wcześniej zdefiniowanej płatności od razu i bez ponoszenia dodatkowych opłat. W ten sposób możliwe jest natychmiastowe przelanie pensji dla pracowników bądź zapłacenie za rachunek.

Użytkownicy kont Inteligo mogą obecnie płacić bez konieczności rozpoczęcia i zamknięcia transakcji w czasie sesji Elixir – czyli działania Elektronicznej Izby Rozliczeniowej. Do Izby przesyłane są dokumenty 3 razy dziennie (izba nie pracuje on-line). Poszczególne sesje przebiegają w odpowiednich porach dnia: porannej, południowej i popołudniowej. Po odpowiedniej godzinie system jest zamykany. Użytkownicy Inteligo nie muszą się jednak już o to martwić – ich transakcje mogą odbywać się o każdej porze.

Warto dodać, że ostatnio konta Inteligo wzbogacone zostały o możliwość zarządzania kartami Visa w serwisie transakcyjnym oraz edycję stałych zleceń, a także nadawanie nazw płatnościom.

Z kont Inteligo, które prowadzi PKO BP, korzysta ponad 250 tys. osób.