Trader.com (Polska) z serwisem dla rodziców

Smykowo.pl to nowy serwis uruchomiony przez Trader.com (Polska), za pośrednictwem którego rodzice wymieniać mogę między sobą i sprzedawać artykuły dziecięce.

http://Smykowo.pl jest społecznościowo-ogłoszeniowym serwisem uruchomionym przez należącą do Grupy Agora firmę Trader.com (Polska). Jego celem jest stworzenie społeczności rodziców zainteresowanych wymianą, sprzedażą lub bezpłatnym oddaniem artykułów dziecięcych.

W serwisie nieodpłatnie publikować można ogłoszenia w kilku kategoriach tematycznych (ciąża, niemowlaki, małe dzieci, przedszkolaki, starsze dzieci). Kategoria "usługi" przeznaczona jest na zamieszczanie ofert związanych z wychowywaniem dzieci (opieka, wypoczynek, przedszkola itp.). Użytkownicy korzystający z wyszukiwarki produktów otrzymają wyniki dopasowane do kryteriów określonych we własnym profilu.

Trader.com (Polska) z serwisem dla rodziców

Smykowo.pl

Wg autorów serwsiu jego unikalność tkwi przede wszystkim w społecznościowym charakterze - można zawierać znajomości i tworzyć zaufane grupy skupione wokół poszczególnych kategorii tematycznych oraz w ich obrębie dokonywać bezpiecznych transakcji.

Serwisowi Smykowo.pl towarzyszy blog, który ma być przewodonikiem po najciekawszych produktach dziecięcych dostępnych w internecie.

Serwis prowadzony jest przez firmę Trader.com (Polska), która od czerwca 2008 r. należy do Grupy Agora. Wcześniej Grupa Trader.com (Polska) stanowiła część międzynarodowego koncernu Trader Media East.