Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Top marki na Facebooku - PlayStation na czele

Oto top 5 najpopularniejszych obecnie elektronicznych marek na Facebooku.

Top marki na Facebooku - PlayStation na czele
Top marki na Facebooku

Fotel lidera zajmuje należąca do koncernu Sony marka PlayStation z imponującą liczbą fanów - PlayStation ma ich aż 16 milionów(!).

Drugie i trzecie miejsce za liderem zajmują iPod koncernu Apple i Xbox koncernu Microsoft. Obie marki mają po ok. 10 milionów fanów. Ale to Xboksowi rośnie najszybciej rzesza fanów - w ostatnim miesiącu zwiększył swój “stan posiadania" o 5,44 proc.

Na kolejnych pozycjach znalazły się BlackBerry (4 miejsce) oraz Sony Ericsson (5 miejsce).

Komentarz

Wygląda na to, że chociaż to Xbox prowadzi w liczbie sprzedanych konsol, to więcej użytkowników Facebooka używa jednak PlayStation. Dla Apple z bardzo mocna społecznością drugie miejsce to jednak trochę porażka. Dziwi mnie natomiast fakt, że Sony Erricson znalazł się w pierwszej piątce - telefony tej marki już od dłuższego czasu są w odwrocie.

Źródło: Socialbakers