Tomasz Przybyłowicz jednak odszedł z Naszej Klasy

Tomasz Przybyłowicz, pełnomocnik zarządu ds. sprzedaży w Naszej Klasie z dniem 1 lipca odszedł ze spółki.

To jednak rozstanie. W ubiegłym tygodniu zastanawialiśmy się w redakcji InternetStandard, czy zmiana na stanowisku dyrektora handlowego Naszej Klasy to wynik awansu czy raczej odejścia ze spółki. Okazało się to drugie.

Tomasz Przybyłowicz z Naszą Klasą związany był od dwóch lat. Dołączył do niej wraz z Dominikiem Czarnotą, Pawłem Petkowiczem i Marcinem Dobrzynieckim w 2008 z zadaniem stworzenia działu handlowego. Wcześniej pracował w portalu Interia.pl.

W 2009 roku spółka zarobiła 63 mln zł i zanotowała 126% wzrost przychodów w porównaniu do roku 2008.

"Udało nam się z sukcesem zbudować profesjonalny dział handlowy a spółka w krótkim czasie zwiększyła wielokrotnie swoje przychody. W związku z tym ze spokojnym sumieniem mogę odejść ze spółki" - mówi Tomasz Przybyłowicz. Nie zdradza jednak, gdzie będzie kontynuował swoją karierę zawodową.

"W imieniu Spółki oraz własnym pragnę podziękować Tomkowi za jego wkład i zaangażowanie w tak kluczowym dla nas okresie" - mówi Arkadiusz Pernal, prezes Naszej Klasy.

AKTUALIZACJA:

- "Decyzja była obustronna, a współpraca została zakończona satysfakcjonującym strony porozumieniem. Firma nie zna najbliższych planów zawodowych Tomasza. Obecnie funkcje Tomasza pełni Dominik Czarnota, odpowiedzialny w spółce za e-commerce" - mówi Joanna Gajewska, rzecznik Naszej Klasy - "O innych zmianach będziemy sukcesywnie informować".

Aktualizacja: 06 lipca 2010 11:34

Dodałem komentarz Joanny Gajewskiej.