Tomasz Przybyłowicz dołącza do Hypermedia Isobar

Przez Internet dopiero co przeszła lotem błyskawicy informacja o opuszczeniu Naszej Klasy przez Dominika Kaznowskiego, a firma Hypermedia Isobar poinformowała o zatrudnieniu innego byłego pracownika największego serwisu społecznościowego w Polsce.

Tomasz Przybyłowicz dołączył do zespołu Hypermedia Isobar, gdzie pokieruje 30-osobowym działem Client Service. Tym samym objął stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Business Development i jednocześnie funkcję Client Service Directora.

"W Hypermedia Isobar widzimy potrzebę nieustannego łączenia kompetencji mediowych, komunikacyjnych, kreatywnych i technologicznych. Ich celem jest efektywna promocja marki i jeszcze lepsza synergia usług Agencji z nowoczesnymi mediami. Tym samym wierzymy, że kompetencje i doświadczenie Tomasza dodatkowo wzmocnią siłę i skuteczność biznesową Hypermedia Isobar, jako spółki oferującej kompletną i zintegrowaną komunikację" - powiedział Krzysztof Andrzejczak, Dyrektor Zarządzający spółki.

Tomasz Przybyłowicz pracuje w branży interaktywnej już dziesięć lat, a jego ostatnim pracodawcą była spółka Nasza-Klasa, w której stał na czele działu handlowego. Wcześniej piastował m. in. stanowisko Dyrektora Sprzedaży Produktów Reklamowych w Interii i Key Account Manger w Onecie. Jednocześnie w latach 2007 - 2010 Przybyłowicz pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej IAB Polska, z ramienia firm: Interia.pl S.A oraz Nasza Klasa Sp. z o.o..

"Możliwość pracy dla Hypermedia Isobar, największej agencji komunikacji w Polsce, poczytuję sobie za wyróżnienie, zwłaszcza, jeżeli chodzi o odpowiedzialność za tak istotne obszary w firmie, jak strategiczny rozwój firmy i obsługa klienta, która w obecnych czasach musi stawać się coraz aktywniejsza, wręcz kreująca potrzeby Klienta w myśl hasła: "Nie pozwolimy Twojej marce zasnąć." - powiedział sam Tomasz Przybyłowicz.

Już wkrótce opublikujemy nieco dłuższą rozmowę z nowym Pełnomocnikiem Zarządu ds. Business Development agencji Hypermedia Isobar.