Toaleta2012.pl: gdzie za potrzebą podczas Euro?

W ramach kampanii Toaleta2012 ruszył serwis, do którego dodawać można zdjęcia obrazujące stan polskich toalet oraz współtworzyć pierwszą polską mapę miejsc, gdzie "król chodzi piechotą".

W aspekcie zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 kiepski stan publicznych toalet w Polsce staje się problemem coraz bardziej poważnym i niezbędnym do rozwiązania.

Kampania Toaleta2012 zorganizowana przez firmę CWS-boco Polska, portal horteca.pl oraz Polskie Stowarzyszenie Czystości ma na celu poprawę standardów funkcjonowania tych jakże ważnych i niezbędnych pomieszczeń.

Do serwisu Toaleta2012.pl dodawać można zdjęcia odwiedzonych toalet, zaznaczać je na mapie oraz opiniować ich jakość w trzech kategoriach: (wysoki standard, średni standard i lepiej unikać). Dodatkowo w ramach konkursu wygrać można ciekawe nagrody.

Toaleta2012.pl: gdzie za potrzebą podczas Euro?

Toaleta2012.pl

W serwisie, którego powstanie zainspirowane być mogło amerykańską witryną Mizpee.com dostępna jest również wyszukiwarka toalet, za pomocą której poznać można lokalizcję np. WC w centrach handlowych, szkołach lub na lotnisku.

W Toaleta2012.pl dostępne są ponadto wyniki badań nad standardem polskich toalet publicznych oraz ciekawostki związane z tą tematyką.

Czy cztery lata wystarczy?