Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Telewizja IDG.pl w nowej odsłonie!

Już od dziś macie możliwość testowania naszej nowej telewizji internetowej IDG TV. Jak na razie jest to wersja beta, więc część rzeczy na pewno ulegnie jeszcze zmianie. Poprawiliśmy wygląd telewizyjnego interfejsu, jak również wzbogaciliśmy go o funkcje, dzięki którym oglądanie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Czeka na was tysiąc materiałów wideo i ponad 76 tysięcy materiałów audio.

To, co jako pierwsze rzuca się w oczy, to nowy wygląd naszej telewizji. Z szaro-czarnej tonacji przeszliśmy na granatowo-niebieską, która odpowiada kolorystyce naszego portalu. Ładniejsze i czytelniejsze ikony pozwolą Wam bezproblemowo sterować wszystkimi funkcjami. W zakładce "Top 10" znajdziecie najchętniej oglądane materiały telewizyjne, "Najnowsze" pokazują 10 ostatnio dodanych materiałów, w "Katalogu" zaś odnajdziecie wszystkie materiały pogrupowane w znane Wam już kategorie.

Telewizja IDG.pl w nowej odsłonie!

Telewizja portalu IDG.pl w wersji beta

Od dziś można również powiększać oglądany obraz. Teraz nie będziecie już skazani na wpatrywanie się w maleńkie okienko telewizora. Wystarczy kliknąć w okno, w którym odtwarzany jest film, by ekran powiększył się prawie trzykrotnie.

Istotną nowością jest Playlista, którą każdy użytkownik może samemu ułożyć. Wystarczy, że podczas odtwarzania filmu klikniemy na przycisku PL+ i film "wskoczy" na pierwsze wolne miejsce w naszej Playliście. Już teraz, bez konieczności logowania się, możecie sami wybrać filmy, które najbardziej lubicie i, nie szukając ich, odtwarzać zawsze wtedy gdy otworzycie naszą telewizję.

Nowa telewizja jest wciąż w fazie testów i na pewno będzie na bieżąco modyfikowana, aby jeszcze dokładniej dopasować ją do Waszych potrzeb i wymagań. W związku z tym ciekawi jesteśmy co Wam się podoba, a co chcielibyście zmienić; czego Wam brakuje, a co uważacie za zbędny gadżet, niepotrzebnie obciążający łącze.

Nową wersję naszej telewizji znajdziecie tutaj.

Podziel się z nami Swoimi spostrzeżeniami. Czekamy na Twoją opinię!