Telefon komórkowy za milion dolarów

Najlepiej zarabiające osoby na naszej planecie, mogą już dzwonić do swojego concierge’a. Na rynku pojawił się produkt, który powinien zaspokoić potrzeby ludzi posiadających prywatny odrzutowiec, pełnomorski jacht i kilka sportowych aut z najwyższej półki. Przy uchu prawdziwego bogacza nie może zabraknąć telefonu komórkowego za milion dolarów.

Telefon komórkowy za milion dolarów

Las Vegas Jackpot - cena: 1 mln. dol.

Jego twórcą jest rosyjska (zarejestrowana w Szwajcarii) firma Gresso. W swej ofercie ma ona już drogie urządzenia. Teraz przeszła jednak samą siebie. Do iPhone’a wysadzanego kryształami Svarowskiego czy pamięci USB z tytanu i włókien węglowych dołącza Las Vegas Jackpot. Telefon za okrągły milion dolarów wpadnie w ręce trzech majętnych osób, które lubią czarne diamenty, szafiry, złoto i wykończenia z dwustuletniego, szlachetnego afrykańskiego drewna. Czy urządzenie jest warte swojej ceny? Jeśli ktoś za nie tyle zapłaci, to znaczy, że tak.

Mimo to, firma przygotowała coś dla osób, które nie zamierzają wydawać takiej kwoty. Tym czymś jest tańszy model Jackpota. Usunięto z niego diamenty i szafiry, a przy okazji ucięto parę zer z ceny. Uboższą wersję telefonu można będzie dostać za jedyne dwadzieścia tysięcy dolarów.

Zatankowany prywatny odrzutowiec powinien ruszyć w kierunku Moskwy, Miami albo... Teheranu. Właśnie tam znajdują się najbliższe salony Gresso.