Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat

Firma Tele2 przedstawiła dziś nową ofertę promocyjną na usługi internetowe. W ramach nowej promocji klienci mogą wykupić łącze 1 Mb/s lub 2 Mb/s - przez pierwsze 15 miesięcy za usługę nie trzeba będzie płacić ani złotówki, zaś przez kolejne 21 - 49 zł lub 94 zł (w zależności od szybkości łącza).

Nowa propozycja Tele2 jest więc zbliżona do oferty Netii, która na początku lipca uruchomiła podobną promocję - pisaliśmy o tym w tekście "Rok darmowego internetu od Netii". W obydwu przypadkach usługi przeznaczone są dla klientów TP.

Przedstawiciele Tele2 twierdzą, że ich oferta jest nawet o 280 zł (w szybszym wariancie usługi) tańsza od usługi Netii - cena abonamentu jest podobna, jednak w Tele2 okres "bezopłatowy" jest o 3 miesiące dłuższy. Warto jednak zwrócić uwagę, iż w Netii tańsza jest aktywacja (o blisko 90 zł) oraz wypożyczenie modemu.

Wakacyjna promocja Tele2 potrwa do końca sierpnia 2007 r. W ramach usługi klient otrzymuje 5 darmowych kont pocztowych o pojemności 10 MB każde oraz 10 MB miejsca na serwerze na stronę domową. Do skorzystania z promocji niezbędne jest posiadanie lub wykupienie abonamentu telefonicznego Tele2.

Warto wspomnieć, że na nową ofertę konkurencji błyskawicznie zareagowała Netia - firma poinformowała dziś o wydłużeniu czasu trwania jej promocji. Pierwotnie miała się ona zakończyć 1 sierpnia - teraz termin ten został wydłużony do 10 sierpnia 2007.

Więcej informacji o ofercie Tele2 znaleźć można na stronie operatora.