Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat

Firma Tele2 przedstawiła dziś nową ofertę promocyjną na usługi internetowe. W ramach nowej promocji klienci mogą wykupić łącze 1 Mb/s lub 2 Mb/s - przez pierwsze 15 miesięcy za usługę nie trzeba będzie płacić ani złotówki, zaś przez kolejne 21 - 49 zł lub 94 zł (w zależności od szybkości łącza).

Nowa propozycja Tele2 jest więc zbliżona do oferty Netii, która na początku lipca uruchomiła podobną promocję - pisaliśmy o tym w tekście "Rok darmowego internetu od Netii". W obydwu przypadkach usługi przeznaczone są dla klientów TP.

Przedstawiciele Tele2 twierdzą, że ich oferta jest nawet o 280 zł (w szybszym wariancie usługi) tańsza od usługi Netii - cena abonamentu jest podobna, jednak w Tele2 okres "bezopłatowy" jest o 3 miesiące dłuższy. Warto jednak zwrócić uwagę, iż w Netii tańsza jest aktywacja (o blisko 90 zł) oraz wypożyczenie modemu.

Wakacyjna promocja Tele2 potrwa do końca sierpnia 2007 r. W ramach usługi klient otrzymuje 5 darmowych kont pocztowych o pojemności 10 MB każde oraz 10 MB miejsca na serwerze na stronę domową. Do skorzystania z promocji niezbędne jest posiadanie lub wykupienie abonamentu telefonicznego Tele2.

Warto wspomnieć, że na nową ofertę konkurencji błyskawicznie zareagowała Netia - firma poinformowała dziś o wydłużeniu czasu trwania jej promocji. Pierwotnie miała się ona zakończyć 1 sierpnia - teraz termin ten został wydłużony do 10 sierpnia 2007.

Więcej informacji o ofercie Tele2 znaleźć można na stronie operatora.