Tego jeszcze nie grali, czyli teleshow.pl

Ruszył pierwszy w polskim Internecie, kompleksowy serwis dedykowany programom telewizyjnym i ich gwiazdom - teleshow.pl.

Serwis teleshow.pl skierowany jest do miłośników programów telewizyjnych: kulinarnych, podróżniczych, edukacyjnych, rozrywkowych - polskich oraz zagranicznych. W bogatej bazie audycji coś dla siebie znajdą nastolatki, miłośnicy motoryzacji, randkowania, zwolennicy lekkiej i przyjemnej rozrywki, mody, tańca, urody, entuzjaści popularnych hitów z celebrytami w rolach głównych, itp.

Witryna może okazać się też doskonałym źródłem wiedzy dla tych, którym zdarzyło się "przegapić" odcinek ulubionego programu - dzięki streszczeniom, newsom i opisom łatwo nadrobią zaległości.

"Podajemy użytkownikom "na tacy" mnóstwo informacji, ukazujemy kulisy największych telewizyjnych produkcji, prezentujemy artykuły tematyczne, zwiastuny, migawki, odcinki programów, zdjęcia. Świat telewizyjnego show biznesu nie ma dla nas tajemnic" - podkreśla Marta Steiner z Wirtualnej Polski, kierownik projektu - "Teleshow to nie tylko rzetelna informacja, ale również plotki i ciekawostki zasłyszane gdzieś w kuluarach, doskonale uzupełniające zawartość witryny. Użytkownicy mogą mieć pewność, że na jej stronach znajdą ciekawe, często unikalne treści, na dodatek w gustownym wydaniu."

"Treści publikowane w serwisie powiązane są ze sobą w sposób, który umożliwia korzystającym szybkie i proste znalezienie wielu interesujących ich informacji. Na przykład fan Magdy Mołek, oglądający galerię jej zdjęć z konkretnego programu, łatwo odnajdzie strony innych audycji i show, w których prezenterka brała udział, a także newsy, albumy fotografii, pliki wideo powiązane tak z nią, jak i programami z jej udziałem" - mówi Marta Malik-Ryl, pomysłodawczyni serwisu.