Tańszy Internet pod choinkę?

Coraz bliżej Świąt Bożego Narodzenia, tym samym rozpoczęły się już pierwsze promocje przedświąteczne. Firma Future Solution zaoferowała tańszą ofertę usługi dostępowej – tańszą jedynie w kwestii opłaty instalacyjnej. W ramach nowej promocji możliwe jest skorzystanie z łącz o przepustowości od 256 kb/s.

Przedświąteczna oferta dedykowana jest dla klientów indywidualnych. Opłata instalacyjna wynosi 17,77 zł brutto. Podpisując umowę, użytkownik musi jednocześnie zgodzić się na zapłacenie kilku abonamentów z góry w zależności od tego, gdzie mieszka. Osoby mieszkające na terenach określonych przez firmę jako „przyjazne rejony”, czyli miejsca, gdzie istnieje już infrastruktura Future Solutions , muszą opłacić dwa pierwsze abonamenty. Pozostali zapłacą z góry trzy pierwsze rachunki. Wcześniej opłata instalacyjna wynosiła 550 zł

Cena abonamentu uzależniona jest od przepustowości łącza. Mieszkańcy „przyjaznych rejonów” zainteresowani łączem 256 kb/s zapłacą 127,77 zł brutto za dwa pierwsze miesiące, a za pozostałe 87,77 zł. W przypadku łącza 512 kb/s cena jest o wiele wyższa. Wynosi odpowiednio: 327,77 zł brutto za dwa pierwsze miesiące i 317,77 zł za pozostałe. Osoby mieszkające poza strefą „przyjaznych rejonów” zapłacą trzy razy 187,77 zł za pierwsze wymagane w ramach umowy instalacyjnej abonamenty i kolejne za 87,77 zł (ceny za łącze 256 kb/s). Za łącze 512 kb/s przyjdzie nam zapłacić trzy razy 387,77 zł za pierwszy abonament oraz 347,77 za kolejne miesiące.

Jak się dowiedzieliśmy bezpośrednio w firmie Future Solution, opłaty abonamentowe są de facto lekko droższe niż w ofercie przedpromocyjnej. Zmianie uległa jedynie wysokość opłaty instalacyjnej. Nie mniej jednak obowiązek zapłacenia trzech bądź dwóch abonamentów z góry może okazać się nieco zniechęcający.

Więcej informacji:

http://www.future-net.pl/