Tanie egzaminowanie

Przy pomocy modułu learningBOX firmy RSI Internet, na platformie e-msp.pl przeprowadzono on-line egzamin weryfikujący wiedzę urzędników.

Sprawdzian, przeprowadzony z inicjatywy Centralnej Tabeli Ofert. Do egzaminu za pośrednictwem należącej do CTO i GPW platformy e-msp.pl zasiadło 160 przedstawicieli ośrodków Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, oraz innych organizacji tego typu.

Moduł learningBOX, który został w tym przypadku zastosowany po raz pierwszy na platformie internetowej dla małych i średnich przedsiębiorstw (www.e-msp.pl)., weryfikował wiedzę 160 przedstawicieli ośrodków Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw i innych organizacji tego typu.

Do korzyści płynących z przeprowadzania egzaminów przy użyciu modułu learningBOX przedstawiciele RSI zaliczają obniżenie kosztów, czy możliwość uczestnictwa nieograniczonej liczby osób, bez konieczności spotkań w jednym miejscu.

RSI internet wchodzi w skład grupy kapitałowej OS3 group i specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania bazodanowego, systemów zarządzania treścią serwisów internetowych, jest także dostawcą usług internetowych.