TVCable z Ekwadoru wybiera Comarch

Comarch, ogłosił, że wiodący operator kablowy z Ekwadoru, GRUPO TVCABLE, wdroży rozwiązanie Comarch Field Service Management (FSM). Zapewni to klientom TVCable większą dostępność usług operatora oraz możliwość zaplanowania wizyt techników zgodnie z ich oczekiwaniami. Umowa ta jest rozszerzeniem współpracy Comarchu z TVCable, która rozpoczęła się 8 lat temu.

informacja prasowa: Comarch

Rozwiązanie Comarch Field Service Management umożliwi operatorowi pełną automatyzację procesów rozdzielania pracy pomiędzy personel techniczny i zapewni pełne wsparcie dla pracowników w terenie, w tym zdalny dostęp do niezbędnych informacji za pomocą urządzeń mobilnych. Tym samym Comarch wesprze operatora w realizacji celów biznesowych, takich jak poprawa wydajności pracy techników i zminimalizowanie ilości pracy manualnej, a co za tym idzie, pomoże TVCable wzmocnić satysfakcję klientów i obniżyć koszt ich obsługi, gwarantując, że technicy znajdą się u klienta na czas oraz, że zamkną każde zgłoszenie już podczas pierwszej wizyty.

“Od ponad 8 lat Comarch wspiera nas w realizacji strategii podnoszenia satysfakcji klientów, z pomocą swoich rozwiązań IT do bilingu, obsługi klienta i zarządzania siecią. System Field Service Management to kolejny ważny krok w realizacji tej wizji, ponieważ dzięki niemu wsparcie techniczne będzie spełniać oczekiwania klientów co do terminowości i efektywności rozwiązywania problemów. W efekcie nie tylko zwiększy się poziom zadowolenia naszych klientów, ale także umocni nasza pozycja na rynku ekwadorskim.” powiedział Jorge Schwartz, prezes TVCable.

“Kolejny projekt dla TVCable to kamień milowy dla obecności Comarch w Ameryce Południowej. Nasze elastyczne rozwiązanie FSM już zostało sprawdzone przez wielu operatorów kablowych na świecie, co pokazało, że odpowiada ono na bieżące wyzwania i potrzeby biznesowe. Co ważne, przy wdrożeniu systemu FSM dla TVCable Comarch bierze pełną odpowiedzialność także za złożoną integrację z istniejącymi systemami do aktywacji usług i pomiarów technicznych.” powiedział Darius Ner, prezes Comarch Inc.