TPSA obniża prognozę, ma nową ofertę internetową dla biznesu

Zgodnie z przewidywaniami rynku, zarząd TPSA podczas piątkowej telekonferencji obniżył całoroczną prognozę sprzedaży do 2-3 proc. z 3-5 proc. Po pierwszym półroczu wzrost przychodów wyniósł 1,5 proc. Operator wprowadził wczoraj nową ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla firm w technologii Frame Relay.

TPSA obniża prognozę, ma nową ofertę internetową dla biznesu

Wyciąg z cennika usługi Frame Relay

Oferta dostępu do internetu o prędkościach do 1 lub 2 Mb/s. Ustalone parametry transmisji gwarantuje certyfikat SLA - informuje TPSA. Oferta będzie aktualna do 31 marca 2005 r. Ponadto, jak głosi komunikat operatora, istnieje możliwość wykupienia usługi zarządzania urządzeniami CPE. Cennik opłat instalacyjnych i abonamentowych ilustruje tabela po lewej.

Więcej informacji na stronie operatora .

Komórkowe ramię grupy - PTK Centertel po I poł. 2004 r. osiągnął przychody w wysokości 2,66 mld zł (wzrost o 29 proc.) i zarobił na czysto 260 mln zł. Operator pozyskał ponad 388 tys. nowych klientów, w tym 383 tys. postpaid. Łączna klientów na koniec czerwca 2004 r. sięgnęła 6,09 mln, co oznacza wzrost o 1 mln abonentów wujęciu rocznym. Liczba użytkowników prepaid wyniosła 3,18 mln (3,05 rok wcześniej). W 2004 r. zarząd PTK Centertel spodziewa się utrzymania tempa rozwoju rynku i planuje zwiększenie liczby klientów o ok. 1 mln.