TPG rozwija współpracę z Reuters

The Polished Group (TPG) będzie na podstawie podpisanej umowy świadczyć usługi konsultacyjne dla agencji Reuters oraz pośredniczyć w sprzedaży produktów Tibco, zależnego od agencji producenta oprogramowania integracyjnego.

Tibco, spółka zależna Reuters, to producent oprogramowania integracyjnego, posiadający na świecie łącznie ok. 1300 klientów, w tym Cisco Systems, Yahoo!, NEC, Dynegy, Sun Microsystems, GE Capital, The Limited, Delta Air Lines, Philips, AT&T i Pirelli. Dotychczas Tibco nie posiadało swojego przedstawiciela w Polsce. TPG będzie na zasadach wyłączności prowadzić dystrybucję i wdrożenia oprogramowania ActiveEnterprise - umożliwiającego integrację wewnętrznych systemów przedsiębiorstwa oraz automatyzację procesów biznesowych, ActivePortal, do personalizacji korzystanie z firmowych serwisów internetowych, ActiveExchange do zawieranie elektronicznych transakcji w czasie rzeczywistym, oraz MercuryOnline, służącego do składanie zleceń i zawierania transakcji giełdowych. Firma będzie też świadczyć dla Reuters usługi konsultacyjne w zakresie wdrożeń i rozwoju systemów dystrybucji informacji.

W ramach współpracy z Reuters, TPG stworzył i zaimplemetował już ponadto wcześniej dla niej m.in. system do przeglądania i publikacji w serwisach informacyjnych agencji danych z systemu Emitent GPW.