Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

TP S.A. odpowiada na zarzuty

Kilka dni temu opublikowaliśmy informacje o wprowadzeniu przez Telekomunikację Polską zestawów do samoinstalacji usługi Neostrada. Tekst sprowokował ostre reakcje wielu naszych czytelników - w komentarzach do niego oraz w listach do autora wielu z Was zwracało uwagę na zbyt wysokie, waszym zdaniem, ceny tej usługi. O ustosunkowanie się do tych zarzutów poprosiliśmy TP S.A.

Poniżej publikujemy pełny tekst odpowiedzi, jaką w tej sprawie uzyskaliśmy z Biura Prasowego Telekomunikacji Polskiej S.A.:

"W najbliższym czasie będziemy się koncentrować przede wszystkim na zwiększaniu dostępności usługi i upraszczaniu procedury jej zamawiania i obsługi. Zależy nam na tym, aby szerokopasmowy dostęp do Internetu był rzeczywiście dostępny w całym kraju, przystępny cenowo oraz prosty i wygodny w obsłudze. Dlatego wprowadziliśmy możliwość samodzielnego instalowania Neostrady - tym samym obniżyliśmy koszt instalacji o ponad połowę! (399 zł zamiast 854,93 zł) Od 1 czerwca zaproponowaliśmy również niższy abonament (199 zł brutto). Będziemy nadal uatrakcyjniać ofertę Neostrady Plus o usługi dodane, upraszczać procedurę jej zakupu, a przede wszystkim zwiększać jej jakość. Dostęp szerokopasmowy do Internetu to jeden z obszarów, w które TP najwięcej inwestuje.

Planujemy, że do końca bieżącego roku z Neostrady będzie korzystać około 250 000 Klientów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zainwestowaliśmy w Neostradę ponad 300 milionów złotych i z pewnością w najbliższych 18 miesiącach Neostrada będzie jednym z produktów, na który będziemy przeznaczać najwięcej środków."

Tekst, o którym mowa na początku niniejszej informacji, znaleźć można tutaj:

http://www.idg.pl/news/news.asp?id=56113