TOP witryny w lipcu

Liderki: kobiece top witryny

Nie odnotowujemy również znaczących zmian, porównując lipcowe zestawienie serwisów dla kobiet z miesiącem wcześniejszym. Najbardziej popularna okazuje się witryna wizaz.pl poruszająca tematy urody, makijażu, kosmetyków i stylu. W lipcu przyciągnęła ona aż 135 tys. użytkowników (real users).

Kolejne miejsca należą do serwisów czasopism kobiecych: Claudii, Naj, Gali, Glamour, Vivy, itd. W zestawieniu najpopularniejszych witryn pojawiła się jedna nowość - kuchniaonline.pl, wirtualna książka kucharska gromadząca przepisy na potrawy różnych rodzajów kuchni (z jedenastego miejsca na dziewiąte). Być może w wakacyjnym miesiącu internauci mieli więcej czasu na kulinarne eksperymenty, a może szukali pomysłów na dania uatrakcyjniające letnie pikniki?

TOP witryny w lipcu

TOP 20 - Kobiety - Witryny o największej liczbie użytkowników (real users)

Komunikacyjni tytani

W kategorii "Komunikacja" na pierwszym miejscu debiutuje nowy serwis w zestawieniu - miastoplusa.pl, przeznaczony dla abonentów PLUS GSM i użytkowników SIMPLUSA. Jego widownia w lipcu liczyła ponad 230 tys. użytkowników (real users).

Do rankingu dołączył także serwis siemensiak.pl poświęcony telefonom Siemens. Również trafił on od razu do "gorącej dziesiątki", na miejsce ósme.

TOP witryny w lipcu

Komunikacja - Witryny o największej liczbie użytkowników (real users)

Guru motoryzacji

Dla pasjonatów motoryzacji spośród badanych witryn najbardziej atrakcyjna okazała się w lipcu, podobnie jak w miesiącu poprzednim, sekcja Motoryzacja serwisu Gratka.pl. Liczba odwiedzających ją użytkowników (real users) w każdym z wymienionych miesięcy przekraczała 300 tys.

Największy "skok" w obrębie pierwszej dziesiątki odnotował serwis motoryzacyjny motofakty.pl - z miejsca szóstego na trzecie. W dziesiątce najpopularniejszych witryn na miejscu ósmym pojawiła się ponadto nowość - autogaleria.pl, serwis zawierający nie tylko zdjęcia, lecz również nowości ze świata motoryzacji. W zeszłym miesiącu zajmował on miejsce dwunaste.

TOP witryny w lipcu

TOP 20 - Motoryzacja - Witryny o największej liczbie użytkowników (real users)