T-Mobile otwiera w Polsce wirtualną księgarnię

Klienci tej sieci znajdą ponad 1700 e-booków gotowych do ściągnięcia na komputer lub smartfona. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana - zapewniają przedstawiciele operatora.

W ofercie księgarni T-Mobile obok płatnych pozycji będą dostępne również e-booki bezpłatne. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki której czytelnik może łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Wartość zakupów w księgarni T-Mobile zostanie bezpośrednio doliczona do rachunku telefonicznego lub pobrana z konta użytkownika.

"Dla fanów literatury regularnie kupujących książki dostępna jest także subskrypcja, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,99 zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości nawet 30 zł" - można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Wirtualna księgarnia jest dostępna na stronie T-Mobile. Korzystanie z jej zasobów umożliwiają bezpłatne aplikacje, które można pobrać ze strony księgarni i zainstalować na komputerze i smartfonie. Operator pozwala na współdzielenie książek pomiędzy tymi urządzeniami, tak aby mieć je zawsze pod ręką. Skasowaną książkę można zaś łatwo odzyskać, synchronizując aplikację z kontem w księgarni.

Aplikacja dostępna jest obecnie dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W planach jest udostępnienie jej również dla użytkowników systemów Apple iOS i Samsung Bada.

T-Mobile już sprzedaje muzykę w Internecie.

T-Mobile otwiera w Polsce wirtualną księgarnię

Sklep z e-bookami sieci T-Mobile