Szymon Nieradka dyrektorem zarządzającym AZ.pl

Z początkiem marca 2010 stanowisko dyrektora zarządzającego firmy AZ.pl objął Szymon Nieradka.

nowy dyrektor zarządzający odpowiedzialny będzie za rozwój firmy, jej strategię i wizerunek. Zajmować będzie się również komunikacją marketingową, prowadzeniem działań zmierzających do rozwoju Az.pl na rynku usług domenowych i hostingowych oraz poprawy rentowności spółki.

"Cieszę się, że będę mógł pracować z zespołem, który zbudował i ugruntował pozycję AZ.pl na rynku rejestracji domen. W najbliższej przyszłości czeka nas wprowadzenie nowych usług do oferty firmy oraz intensywna walka na rynku hostingowym, gdzie chcemy zaprezentować ciekawą ofertę dla osób prywatnych i małego biznesu" - powiedział Szymon Nieradka.

Szymon Nieradka dyrektorem zarządzającym AZ.pl
Szymon Nieradka swoje doświadczenie zdobywał pracując na stanowisku Kierownika Biura Informatyki i Telekomunikacji w Stoczni Szczecińskiej Nowej. Pełnił następnie funkcje kierownicze w obszarze produkcji i sprzedaży w firmie BLStream, zajmując ostatnio stanowisko dyrektora obszaru Sales and Business Development.

Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz Politechniki Szczecińskiej. Zapalony windsurfer i motocyklista, który wolne chwile lubi spędzać grając na pianinie.

Po tej nominacji zarząd firmy Az.pl składa się z właścicieli: Alberta Jerki i Andrzeja Kostrzewy oraz dwóch dyrektorów: Anny Kur oraz Szymona Nieradki.

Źródło: Aznews.pl