Szukanie z Kopernikiem

Pojawiła się nowa wersja doskonałej wyszukiwarki Copernic Desktop Search 1.2. Wśród wielu nowych funkcji warto wspomnieć o pełnym wsparciu dla najnowszej wersji przeglądarki Firefox.

Copernic Desktop Search (CDS) umożliwia błyskawiczne wyszukiwanie różnych plików, znajdujących się na lokalnym twardym dysku. potrafi indeksować pliki, e-maile (wraz z załącznikami), a także dokumenty Worda, Excela, dokumenty PDF oraz większość popularnych formatów muzycznych, graficznych i wideo. Aplikacja gromadzi również informacje o kontaktach, ulubionych witrynach sieci WWW i historię z przeglądarki internetowej.

Copernic Desktop Search 1.2

Copernic Desktop Search 1.2

Indeksowanie nowych zasobów jest kluczem do precyzyjnego wyszukiwania i CDS radzi sobie z tym znakomicie - nowe lub zmienione pliki są indeksowane natychmiast po zapisaniu na dysk.

Poza tym program bardzo umiejętnie korzysta z 'mocy' procesora, pamięci i przestrzeni dyskowej w celu zapewnienia wysokiej wydajności systemu operacyjnego. CDS jest odporny na błędy, nawet przy dużych objętościowo indeksach oraz wyjątkowo prosty w obsłudze.

Copernic Desktop Search 1.2

Copernic Desktop Search 1.2

Nowa wersja oferuje między innymi:

- do 200% szybsze indeksowanie;

- lepsze zarządzanie pamięcią;

- wsparcie dla Firefoksa, Mozilli i Netscape'a w wersjach 6 i 7;

- obsługę najnowszej wersji (1.5) plików PDF;

- oraz wiele innych....

Program można pobrać za darmo ze strony firmy Copernic.

Strona domowa