Szkolenie przez Internet: Google Analytics bez tajemnic

Poznaj tajemnice potężnego narzędzia do mierzenia i analizowania ruchu na stronie. PC World wraz z K2 Search zapraszają na webinarium, czyli szkolenie online z Google Analytics. To wiedza, którą każdy webmaster, administrator strony, bloger oraz pasjonat internetu i e-marketingu powinien mieć!

Szkolenie przez Internet: Google Analytics bez tajemnic

Google Analytics to darmowe narzędzie, które pozwala analizować ruch na stronie internetowej. Dzięki niemu administrator witryny może dowiedzieć się m.in. kim są odwiedzający jego witrynę, w jaki sposób na nią trafili i dlaczego ją opuszczają, czy też jakie treści ich interesują.

Szkolenie poprowadzi Marcin Siekierski, SEM Director w K2 Search - posiada certyfikat Google Analytics Individual Qualification, jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Marketing i Zarządzanie. Tutaj możesz znaleźć dokładny plan szkolenia.

Szkolenie z Google Analytics odbędzie się w nowoczesnej formie webinarium, czyli szkolenia przez Internet. Dzięki temu, że szkolenie odbywa się online (uczestnicy szkolenia widzą i słyszą prowadzącego na ekranie swojego komputera) jego cena jest bardzo atrakcyjna. Dwudniowy kurs (dwa trzygodzinne bloki), w którym może wziąć dowolna liczba pracowników danej firmy (organizatorzy nie sprawdzają ile osób ogląda transmisję) kosztuje zaledwie 149 zł netto.

Więcej szczegółów na temat szkolenia Google Analytics.