Szkolenia przez Internet: druga edycja Google Analytics bez tajemnic

Zapraszamy na drugą edycję webinarium Google Analytics bez tajemnic, które odbędzie się w dniach 31 stycznia 2012 - 1 luty 2012. Do rozpoczęcia pozostało więc 48 dni, ale już teraz możesz zarejestrować swój udział.

Szkolenia przez Internet: druga edycja Google Analytics bez tajemnic

Pierwsza edycja eSeminarium PC World cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, dlatego odbędzie się kolejne. W tej edycji został dopracowany system zamówień, który daje możliwość otrzymania dodatkowych certyfikatów dla osób biorących udział grupowo, pojawiła się także opcja wydruku faktury proforma oraz zmiany w programie, tak aby najlepiej dostosować eSeminarium do deklarowanych potrzeb.

Dodatkowo w ramach współpracy z partnerami możemy zaoferować specjalne kody rabatowe dla wybranych grup klientów. Każdy przedstawiciel firmy, mógłby wziąć udział w webinarium online, natomiast płatność odbyłaby się zbiorczo przez pracodawcę, jednak każdy otrzymałby indywidualny kod dostępowy. Inna proponowana forma to zebranie większej ilości pracowników w sali konferencyjnej i rejestracja tylko tych którzy chcieliby otrzymać certyfikat. Webinarium Google Analytics bez tajemnic poprowadzi ekspert z firmy K2 Search Marcin Siekierski, który przedstawi wszystkie tajemnice potężnego narzędzia jaki jest Google Analytics.

Więcej szczegółów na jego temat można znaleźć na stronie Google Analytics bez tajemnic.