Szerokopasmowy Internet od śląskiej kablówki

Śląska Telewizja Kablowa ruszyła z promocją usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu, w ramach której aktywacja kosztuje 1 zł. Firma oferuje łącza o przepustowości 512 kb/s. Jak na razie oferta dostępna jest jedynie w Zabrzu i Świętochłowicach.

Promocja trwać będzie przez maj. W tym czasie użytkownicy mogą za symboliczną opłatę 1 zł dokonać aktywacji usługi. Abonenci Śląskiej Telewizji Kablowej za korzystanie z łącza o przepustowości 512 kb/s zapłacą 139 zł miesięcznie. W pakiecie internetowym otrzymają również konto poczty elektronicznej (o pojemności min. 15 MB) oraz dostęp do oraz serwera gier. Będą mogli również umieścić swoją niekomercyjną stronę WWW na serwerze firmy. Użytkownicy, którzy nie są klientami ŚTK, zapłacą za abonament 199 zł. W ramach tej opłaty otrzymają ten sam pakiet usług.

Dostawca umożliwia podłączenie drugiego komputera w tym samym lokalu. Za przyłączenie pobiera jednak opłatę. Klienci ŚTK zapłacą 149 zł, pozostali - 199 zł.

W tej chwili oferta dostępna jest jedynie w Zabrzu i Świętochłowicach. W najbliższym czasie usługa pojawi się w kolejnych miastach na Śląsku.

Więcej informacji:

http://www.stk.net.pl/oferta.html