Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Szerokopamowe prosperity

Liczba użytkowników szerokopasmowych łącz z Internetem wzrosła w Wielkiej Brytanii o ponad 272% w okresie od listopada 2001 do listopada 2002 – donosi brytyjski Narodowy Urząd Statystyczny (Office of National Statistics).

Całkowita liczba abonentów internetowych wzrosła w omawianym okresie o około 9%. W tym samym czasie liczba użytkowników łączy typu dial-up wzrosła o 1,6%, ale już od października do listopada ub. roku zmniejszyła się o 0,4%.

Liczba użytkowników łączy szerokopasmowych wzrosła w ciągu roku o 272,1%, zaś w okresie od października do listopada 2002, o 9,7%. Dzięki temu połączenia szerokopasmowe stanowią dziś w Wielkiej Brytanii 9,3% wszystkich połączeń w tym kraju. Dla porównaniu, jeszcze w październiku stanowiły one 8,5%.