Szef Adnetu odszedł do Gadu Gadu

Krzysztof Łada, do niedawna dyrektor zarządzający sieci reklamowej Adnet zaczął pracę w spółce Gadu Gadu jako szef biura reklamy. Póki co właściciel komunikatora nie wycofa się ze swojej współpracy z siecią do końca bieżącego roku. W Adnecie miejsce po Krzysztofie Ładzie jeszcze nie obsadzone.

Jak poinformował nas Krzysztof Szalwa, prezes zarządu spółki Gadu Gadu, były szef Adnetu będzie budował biuro reklamy w jego spółce. Gadu Gadu się rozwija, przedstawiamy nowe propozycje dla użytkowników, ciągle pojawiają się nowe możliwości dla reklamodawców, a to oznacza, że potrzebujemy silnego biura reklamy - skomentował Szalwa - Krzysztof Łada ma dużo doświadczenia na tym polu. To dla nas dobry kandydat.

Formalnie Krzysztof Łada rozpoczął pracę w Gadu Gadu w dniu dzisiejszym. Obecnie przebywa jednak na urlopie. Prezes GG nie chce zdradzić, kiedy nowo mianowany szef biura reklamy wraca z wakacji.

Przejście Łady do Gadu Gadu nie oznacza jednak natychmiastowego zerwania współpracy między Adnetem a właścicielem komunikatora. Gadu Gadu pozostanie w sieci do końca roku, bo do tego czasu zobligowane jest do tego umową. Co dalej zobaczymy - wskazuje Szalwa.

Nowego szefa Adnetu jeszcze nie wybrano. Biurko wciąż pozostaje puste. Nikt Krzysztofa Łady jeszcze nie zastępuje, nawet tymczasowo - dowiedzieliśmy się w grupie CR Media Consulting, w której skład wchodzi sieć reklamowa. Krzysztof Golonka, dyrektor zarządzający CR Media, z którym próbowaliśmy się skontaktować, przebywa na urlopie.

Krzysztof Łada zarządzał Adnetem od końca ubiegłego roku. Wcześniej szefował sieci AdClick. Jest absolwentem wydziału zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej.