Szafka.pl - taka szafa.pl dla maluchów i ich mam

Twórcy witryny Szafa.pl pojawiają się w sieci z nowym projektem. Szafka.pl to serwis pośredniczący w wymianie i sprzedaży artykułów dziecięcych.

http://Szafka.pl jest serwisem za pośrednictwem którego rodzice wymieniać mogą między sobą oraz sprzedawać i kupować ubranka, zabawki i akcesoria dla dzieci. Jak do tej pory korzystanie z tych funkcji jest bezpłatne, aczkolwiek w regulaminie znajduje się zapis o usługach płatnych.

Dodatkową funkcjonalnością Szafki jest opcja stworzenia galerii zdjęć dzieci, a także możliwość wymiany opinii i dyskusji na społecznościowym forum.

Uważamy, że potrzebne jest miejsce w internecie, gdzie matki będą mogły wymieniać między sobą ubrania swoich dzieci, zabawki czy akcesoria, takie jak: nosidełka czy artykuły pielęgnacyjne. Taki model sprawdził się już na Szafa.pl, gdzie setki tysięcy kobiet sprzedaje i wymienia swoje własne ubrania. Teraz przyszedł czas, żeby zrobiły coś dla swoich pociech - mówi Andrzej Domagała z rzeszowskiej spółki Szafa.pl, właściciela serwisu Szafa.pl (262 tys. real users wg kwietniowego Megapanelu PBI/Gemius) i nowego projektu Szafka.pl. Warto wspomnieć, że udziały w Szafa.pl Sp. z.o. posiada Rafał Agnieszczak, twórca m. in. Fotki i Świstaka, a także nowego projektu mikroblogowego Spinacz.pl.

Szafka.pl - taka szafa.pl dla maluchów i ich mam

Szafka.pl

Ubranka, zabawki i akcesoria dla dzieci przeznaczone do wymiany lub sprzedaży, pogrupowane są w kilka kategorii tematycznych (np. pokoik dziecięcy, pielęgacja, artykuły szkolne i in.). Istnieje też możliwość przeglądania ofert przeznaczonych tylko dla chłopców lub dziewcząt.

W podobnym duchu - stworzenia platformy służącej do wymiany i sprzedaży produktów dziecięcych, a także komunikowania się i nawiązywania kontaktów z innymi rodzicami - działa od końca stycznia 2008 r. serwis Smykowo.pl. Ogłoszeniowa witryna uruchomiona została przez należącą do Agory S.A. spółkę Trader.com (Polska).