System3.pl: programy partnerskie od K2

Na rynku pojawiła się kolejna firma specjalizująca się w obsłudze programów partnerskich. Po okresie betatesów powołana przez Grupę K2 Internet spółka System3.pl wkracza do gry.

http://System3.pl to - wg zapewnień twórców - pierwsza polska kompleksowa technologia, która pozwala na pełną obsługę wszystkich aspektów programu partnerskiego, począwszy od akceptacji partnerstw, zarządzania kreacjami, aż do rozliczania płatności.

Prace nad projektemm będącym wspólną inicjatywą spółek grupy K2 Internet S.A. trwały rok. Program polega na generowaniu określonych przez reklamodawcę akcji (sprzedaż, wypełnienie formularza) oraz wizyt w serwisie klienta poprzez serwisy partnerskie.

Powstanie nowej spółki wiąże się z rozwojem nowych kompetencji w grupie K2. Widzimy przyszłość i receptę na kryzys w programach partnerskich, a dodatkowe funkcjonalności pozwolą na łatwiejszy monitoring wydatków - powiedział Janusz Zebrowski, Prezes Zarządu K2 Internet S.A.

Nad programem system3.pl czuwa Magdalena Czachowska, która awansowała na stanowisko Affiliate Marketing Director Spółki. Odpowiedzialna jest za pozyskiwanie nowych Klientów, koordynację obsługi obecnych oraz rozwój spółki. Poprzednio, przez okres 3 lat pracowała w domu mediowym ACR S.A. na stanowisku Affiliate Marketing Manager, gdzie odpowiedzialna była za pierwsze w Polsce wdrożenia systemu afiliacyjnego niemieckiej firmy zanox.de AG.

System3.pl: programy partnerskie od K2
Mamy ponad trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu programów partnerskich, zatem nasza technologia została opracowana tak, aby ułatwić sposób zarządzania kampanią reklamową, a tym samym zwiększyć efektywność prowadzonych programów. Ponadto, wdrożyliśmy rozbudowany system statystyk, które pozwalają na pełną optymalizację wydatkowanych kosztów - mówi Magdalena Czachowska, Affiliate Marketing Director spółki system3.pl.