Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Syn.com - nie przejdzie

Chiński programista nie uzyskał zgody na nadanie synowi imienia Zhao.com - donosi serwis Independent Online.

Szczęśliwy ojciec bezskutecznie tłumaczył urzędnikom, że imię z sufiksem .com będzie idealne dla jego latorośli. Programista zwracał przy tym uwagę na fakt, iż 'com' brzmi w języku chińskim prawie tak samo, jak słowo 'kang', które oznacza 'zdrowy i bezpieczny'. Niestety, urzędnicy pozostali niewzruszeni i nie zgodzili się na nadanie dziecko 'internetowego' imienia.

Warto przypomnieć, że Chińczyk nie jest pierwszą osobą, która usiłowała nadać dziecku komputerowe imię - swego czasu pewien Amerykanin nazwał swego syna 'wersja 2.0' (a dokładniej - Jon Blake Cusack 2.0). Mężczyzna uznał bowiem, że Jon Blake Cusack Junior nie brzmi tak dobrze, jak v. 2.0.