Sympatia na Gronie

Duże zainteresowanie aplikacją "Randki" przekonało twórców Grono.net do stworzenia nowej - randkowej - funkcjonalności w serwisie i umieszczenia na strone głównej specjalnego boxu.

"Kawaler, wzrost 186 cm, oczy niebieskie i okazjonalny stosunek do alkoholu - jego wymarzona partnerka nie może być tipsiarą, powinna być niższa i mieć poczucie humoru".

W społecznościowym serwisie Grono.net uruchomiona na wakacjach aplikacja "Randki" cieszy się stale wzrastającą popularnością. Tak dużą, że twórcy portalu postanowili na stałe dodać ją do funkcjonalności serwisu.

Swój profil w aplikacji "Randki" posiada obecnie ponad 11 tysięcy użytkowników, z czego 67% stanowią mężczyźni. Gronowicze w ciągu doby zakładają średnio 150 nowych kont randkowych. Średnia wieku pań korzystających z tej aplikacji wynosi 19-20 lat, a panów - 22 lata.

Jak pokazują badania, internauci poszukujący drugiej połowy w sieci, to najczęściej ludzie młodzi, rok temu najliczniejszą grupę stanowiły osoby w wieku piętnaście - dwadzieścia cztery lata. Od chwili wprowadzenia na Gronie aplikacji "Randki", cieszy się ona coraz większym uznaniem wśród użytkowników - mówi Robert Rogacewicz, prezes zarządu Grono.net.

Aby skorzystać z funkcji "Randki" należy zaakceptować aplikację i stworzyć własny profil. Chcąc wyszukać wymarzonego partnera / partnerkę wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, gdzie można zawęzić swoje preferencje do m. in. płci, wieku, miasta oraz budowy ciała czy koloru oczu. Profile przeglądać mogą również osoby niezalogowane w serwisie.

Jak zapowiadają twórcy, w tym tygodniu, na stronie głównej serwisu pojawi się specjalny box randkowy, który przypomni użytkownikom o aplikacji. Dzięki niemu zalogowani gronowicze na bieżąco uzyskają informację o pojawieniu się nowych randkowych profili, które będą wyselekcjonowane zgodnie z kryteriami określonymi w aplikacji.

Nazywany najstarszym serwisem społecznościowym w Polsce, Grono.net wciąż zalicza się do najpopularniejszych w Polsce serwisów social networkingowych. We wrześniu 2009 r. odwiedziło go 1,54 mln użytkowników, którzy wygenerowali ponad 271 mln odsłon (Megapanel PBI/Gemius).

Źródło: Grono