SwiatBankow.pl: publikujemy informacje wyłącznie z "pierwszej ręki"

Ruszył nowy serwis poświęcony zagadnieniom bankowości, finansów i usług polskich instytucji finansowych oraz pośredniczący w ich sprzedaży.

SwiatBankow.pl to wg zamierzeń twórców narzędzie uzyskania aktualnych informacji finansowych i bankowych dla zainteresowanych ich kupnem internautów.

To kolejny dobrze wypozycjonowany na odpowiednie słowa z kategorii finansów serwis zarabiający na partnerskim systemie sprzedaży usług bankowych.

Tworząc portal mieliśmy dwa główne założenia: informować osoby, które mają mały zasób wiedzy na temat banków, a chciałyby korzystać z ich usług i wybierać je w pełni świadomie oraz dostarczać wyłącznie aktualne informacje z branży bankowej - mówi redaktor naczelny portalu SwiatBankow.pl Mateusz Mazurek.

Portal w obecnym swym kształcie prezentuje m. in. przegląd i pośrednictwo w sprzedaży oferowanych przez polskie banki i instytucje finansowe aktualnych usług, ofert, promocji oraz ich porównań, a także wyszukiwarkę kredytów. Dodatkowo na pytania internautów czekają eksperci Money.pl udzielający bezpłatnych konsultacji e-mail.

Przewagę konkurencyjną w stosunku do innych serwisów o podobnej tematyce SwiatBankow.pl zamierza osiągać poprzez publikowanie informacji pochodzących wyłącznie z "pierwszej ręki" czyli bezpośrednio od współpracujących z portalem instytucji finansowych, a także dzięki obiektywnym wiadomościom tworzonym przez zespół redakcyjny w ścisłej konsulacji i współpracy z doradcami bankowymi - zapewnia redaktor naczelny portalu.

SwiatBankow.pl: publikujemy informacje wyłącznie z "pierwszej ręki"

SwiatBankow.pl

W przyszłości w serwisie SwiatBankow.pl znajdą się również użyteczne poradniki i kursy, więcej nowych porównań usług finansowych, a także newsletter bankowy.