Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Surfujcie, gdzie chcecie

43% firm sprawdza, w jaki sposób ich pracownicy korzystają z Internetu oraz poczty elektronicznej - wynika z raportu opracowanego przez brytyjską firmę Star Internet. Co ciekawe, z raportu wynika również, że aż 30% szefów nie ma nic przeciwko temu, by pracownicy przeglądali w pracy strony WWW nie związane z wykonywaną pracą.

Zdaniem Josa White'a, dyrektora marketingu Star Internet, raport pokazuje, że pracodawcy zaczynają rozumieć, iż restrykcyjne ograniczenia w korzystaniu z Internetu, nie przynoszą zbyt wielu korzyści dla firmy. Dla wielu pracowników Internet stał się tak istotnym medium, że pozbawienie ich możliwości odwiedzenia w czasie pracy ulubionych e-sklepów czy serwisów informacyjnych może źle wpływać na ich produktywność.

W raporcie wiele wspomina się o "niezbędności" Internetu - prawie 20% ankietowanych szefów firm przyznało, że ich przedsiębiorstwa nie mogłyby funkcjonować, gdyby choć na dzień pozbawiono je poczty elektronicznej.