Stwórz video stronę w kilka sekund

Fliggo to nowy serwis społecznościowy stworzony z myślą o internautach, którzy chcą szybko i bezpłatnie zaprojektować swoją stronę video.

Pierwszym krokiem jest założenie konta na stronie fliggo.com. Następnie wymyślamy nazwę swojej witryny, która będzie miała format: "nazwa.fliggo.com". Po utworzeniu adresu przyszedł czas na opis strony (np. filmy z wakacji itp.).

Po dwóch pierwszych krokach otwiera się przed nami możliwość projektowania wyglądu naszej strony. Mamy do wyboru klika prostych ustawień, ale dla leniwych jest możliwość pozostania przy ustawieniach domyślnych.

Gdy już mamy gotową stronę możemy wrzucać filmiki z naszego dysku lub z Youtube. Istnieje możliwość udostępnienia naszej strony z klipami znajomym.

Producent udostępnił pięć gotowych szablonów wyglądu strony. Do naszej dyspozycji jest także CSS. Do każdego klipu można dodać tagi (słowa kluczowe). Strona może być również serwisem społecznościowym. W tym przypadku daje to dwie możliwość:

- moderowanie komentarzy dodanych przez użytkowników

- właściciel strony może komentować, przeglądać i oceniać strony innych internautów.

Przykładowe strony zbudowane za pomocą Fliggo: videomathtutor.fliggo.com, dota-allstars.fliggo.com, mashable.fliggo.com.

Samouczek dostępny jest na stronie: www.fliggo.com

Źródło: fliggo.com, startups.pl