Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Strona solidarności Europy: "Nie boimy się"

Na stronie założonej przez londyńskiego projektanta stron WWW Alfie Dennana pojawiają się kolejne zdjęcia przesyłane mu przez ludzi z całego świata. Prawie wszystkie z napisem: "Nie boimy się". Po londyńskim zamachu to sposób na pokazanie terrorystom, że efektem ich działań jest większa solidarność, nie zastraszenie.

Strona: "We're Not Afraid" wygenerowała tylko w poniedziałek cztery miliony odsłon. Pomysł narodził się w momencie, gdy autor strony otrzymał MMSa ze zdjęciem zaatakowanego pociągu metra. Ktoś dopisał na nim "Nie boimy się" i pomysł był już gotów.

Na stronie można przeglądać tysiące zdjęć nadsyłanych z całego świata. Uśmiechnięte i zapłakane twarze, choć również londyńskie autobusy, psy i auta. Większość zdjęć podpisanych "We're Not Afraid", choć czasem w innym języku niż angielski.

Stronę odwiedza z każdym dniem więcej osób. Chwilami jest niedostępna.