Storino.pl dostępne już dla Androida

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Storino.pl, polskie narzędzie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, wdrożyła aplikację umożliwiającą współdziałanie z telefonami komórkowymi wyposażonymi w systemem Android.

Storino.pl, polskie narzędzie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, weszło na rynek w połowie czerwca. W ostatnich dniach wdrożono aplikację pozwalającą na korzystanie z Chmury za pośrednictwem telefonów komórkowych wyposażonych w system Android. Aplikacja pozwala w szybki sposób przesłać zdjęcia, filmy, nagrania i inne

dane z telefonu na komputer albo inne urządzenie.

Storino.pl dla Androida umożliwia też stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w Chmurze. Pliki pobrane na telefon ze Storino.pl zapisują się w jego pamięci, dzięki czemu są "pod ręką" nawet wtedy, gdy użytkownik nie posiada dostępu do Internetu. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, a do końca wakacji trwa okres testowy, podczas którego można ją bezpłatnie przetestować. Jak zapowiadają twórcy Storino.pl wkrótce polska chmura będzie kompatybilna z urządzeniami firmy Apple.