Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Stat.pl oferuje bezpłatne statystyki

Korzystając z technologii gemiusTraffic, firma Stat.pl oferuje w wersji statStandard bezpłatne statystyki oglądalności małych i średnich witryn internetowych.

Rafał Janik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Stat.pl podkreśla, że statystyki firmy są oparte na technologii gemiusTraffic, co pozwala na porównywanie oglądalności witryn korzystających zarówno ze statStandard jak i badania gemiusTraffic. Zwraca też uwagę na sposób prezentowania statystyk - "nasz interfejs to zupełnie inne podejście do wizualizacji statystyk. W tej chwili każdy, bez względu na poziom zaawansowania, od razu widzi jak wygląda ruch na jego witrynie".

Dzięki nowej usłudze statStandard właściciele małych i średnich witryn mogą sprawdzić, jaką odwiedzalność ma ich witryna, ile jest wizyt i odsłon zarówno na stronie głównej jak i podstronach, ile czasu odwiedzający spędzają na witrynie i poprzez jakie strony na nią trafili, jakich słów kluczowych użyli w poszczególnych wyszukiwarkach i z jakiego kontynentu, państwa, czy województwa pochodzą.

Za pomocą tego rozwiązania nie poznamy jednak adresów IP użytkowników.

Statystyki w wersji Standard umożliwiają monitorowanie witryn wykonanych w technologii HTML, PHP i ASP.

Obok tej wersji statystyk, Stat.pl oferuje też płatne usługi: statHosting, statOptimum i statBiznes.