Startupschool po raz drugi

Rafał Agnieszczak ogłosił start kolejnej edycji projektu Startup School, za pomocą którego w 3 miesiące pod okiem specjalistów zrealizować można swój pomysł na internetowy biznes.

Od 28 czerwca do 30 września 2010 r. realizowana będzie kolejna edycja Startup School, projektu stworzonego z inicjatywy Rafała Agnieszczaka i pod skrzydłami Kreativ, który adresowany jest do młodych ludzi chcących stworzyć własny internetowy biznes.

Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem? Programujesz lub interesujesz się marketingiem i zarządzaniem projektami? Jeśli masz wolne w wakacje, głowę pełną pomysłów i chciałbyś je zrealizować pod okiem bardziej doświadczonych w tej branży to dobrze trafiłeś - zachęca hasło na stronie Startupschool.pl .

Podczas 3-miesięcznych działań dziesięć 2-osobowych zespołów pracować będzie nad własnymi projektami internetowymi. Organizator Startup School zapewnia miejsce pracy, nocleg oraz kieszonkowe, które "pozwala utrzymać się w stolicy", a także pełne wsparcie przy realizacji projektu (konsultacje na bieżąco i cotygodniowe szkolenia). W zamian Kreativ obejmuje 50% udziałów.

W ubiegłym roku startupową szkołę ukończyły takie projekty jak: Shows.pl, Animili.pl czy Wizytownik.pl.

Formularz zgłoszenia dostępny jest na stroniehttp://Startupschool.pl .