StartupSchool.pl: potrzebny "tylko" pomysł i laptop

15 dwuosoobowych zespołów przez 3 wakacyjne miesiące pracować będzie wspólnie nad dobrymi startupami m. in. pod okiem Rafała Agnieszczaka, inicjatora akcji. Rusza rekruatacja do letniego projektu adresowanego do młodych twórców startupów: Startupschool.

Do 15 czerwca pod adresemhttp://startupschool.pl przyjmowane są zgłoszenia do projektu, organizowanego przez zespół Kreativ kierowany przez Rafała Agnieszczaka, właściciela serwisów takich jak: Fotka.pl, Swistak.pl, Szafa.pl czy Finansowo.pl.

StartupSchool.pl jest projektem adresowanym do młodych i kreatywnych twórców projektów internetowych. Przez 3 miesiące w Warszawie w specjalnie wynajętej sali (760-metrowy klub M25 na Pradze) 15 dwuosobowych zespołów (osoba "techniczna" oraz project manager) pracować będzie nad swoimi projektami "wspólnie, do oporu i bez limitów czasowych". Organizator szkoły zapewnia pomoc członków zespołu Kreativ, zaplecze biurowe, a także spotkania z ekspertami z branży oraz dla wybranych osób granty na zakwaterowanie i utrzymanie się w stolicy. Gotowe projekty mają być zaprezentowane publicznie pod koniec września, najlepsze z nich uzyskają wsparcie w dalszym rozwoju ze strony organizatora StartupSchool.

Po co? Uważamy, ze 30 osób na 760m2 przez 3 miesiące to nie tylko 15 nowych projektów, ale również niepowtarzalna szansa na naukę efektywnej pracy, poznanie wielu nowych osób, zwiększenie swoich umiejętności oraz dużo większa szansa na zbudowanie niezłego biznesu - brzmi uzasadnienie na stronie StartupSchool.pl. Projekt startuje 29 czerwca.

Jak będzie wyglądać współpraca z twórcami najlepszych projektów? (AKTUALIZACJA)

Organizatorzy zapewniają trzy możliwości współpracy. W zależności od stopnia i "wkładu" pomysłu, pracy, uzyskanego od StartupSchool.pl nadzoru oraz wsparcia finansowego dla zespołu - udział Kreativ w projekcie wynieść ma od 0 do 50%.

Więcej na stronie http://startupschool.pl