Startuje serwis Zwierciadlo.pl

Zwierciadło - wydawca magazynów "Zwierciadło", "Sens" i "Cars" - debiutuje nowym projektem internetowym.

28 października pod adresem Zwierciadlo.pl zostanie uruchomiony life-stylowy serwis psychologiczny. Serwis będzie skierowany do grupy użytkowników poszukujących wysokiej jakości treści z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego, podanych w lekkiej i przystępnej formie.

Do końca roku portal będzie funkcjonował w wersji testowej. Redaktor naczelną została Aleksandra Biernacka-Szymaniak.

Nad internetowym odgałęzieniem magazynów Zwierciadło i Sens czuwa oddzielna, specjalnie utworzona redakcja, która będzie odpowiadać za kreowanie unikalnych treści serwisu, codzienną komunikację z użytkownikami oraz rozwój społeczności.

Za wykonanie i prowadzenie portalu odpowiada agencja 3xW, za strategię komunikacyjną na Facebook.com oraz film promocyjny - agencja K2 Internet S.A.

O czym dokładnie będzie serwis? Kilka słów z informacji prasowej:

"Zwierciadlo.pl tworzy nową przestrzeń w internecie, uciekając od konwencji "tu i teraz", w zamian proponując skupienie, refleksję i nieustanny rozwój. Hasło przewodnie "Weź oddech" skłania do zatrzymania się w codziennym pędzie, podarowania sobie chwili wytchnienia i głębszego zastanowienia nad sobą i swoim miejscem w otaczającym nas świecie. Obszary, na które kładziemy nacisk, to psychologia, rozwój osobowy i kultura. Na portalu można już znaleźć wiele interesujących, nigdzie niepublikowanych dotychczas tekstów, a także kilkaset najciekawszych artykułów pochodzących z archiwum magazynów Zwierciadło i Sens. Nie zabraknie też informacji z dziedzin "stylu życia" i kreatywnej rozrywki.

Obok wysokiej jakości zawartości w kategoriach "Uczucia i Relacje", "Rozwój Osobisty", "Styl Życia", "Kultura" i "Planeta", Zwierciadło.pl zaoferuje także blogi cenionych autorów - m.in. Tomasza Jastruna i Anny Janko, porady ekspertów z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego, m.in. Katarzyny Miller i Doroty Krzywickiej, a także część społecznościową, gdzie pojawią się narzędzia do niebanalnego wyrażania siebie. Na swoim profilu użytkownik będzie mógł m.in. posadzić, wyhodować, a następnie spersonalizować swoje własne "drzewo osobliwości" oraz wybrać ViP-a - przewodnika po wybranych treściach serwisu. W dziale "7 minut" znajdzie się rozrywka rozwijająca rozmaite umiejętności i wyobraźnię, m.in. psychotesty, quizy, sudoku i inne narzędzia pomagające kreatywnie zarządzać czasem."