Startuje Konkurs Blog Roku '07 - tym razem dla wszystkich blogerów

Trzecia edycja konkursu Blog Roku organizowana przez portal Onet.pl odbędzie się w nowej formule. Po raz pierwszy do konkursu będzie mógł przystąpić każdy autor polskiego bloga, niezależnie od tego z jakiej platformy korzysta.

W poprzednich dwóch edycjach, w konkursie mogły brać udział tylko blogi z serwisu Blog.Onet.pl.

Wyboru najlepszych dziesięciu blogów w konkursie Blog Roku dokonają internauci oraz specjalnie powołana Kapituła Konkursu, w składzie której zasiąda m.in. Bartek Chaciński (Przekrój), Edwin Bednyk (Politka), Katarzyna Kolenda-Zaleska (TVN), Monika Luft, Michał Kreczmar (IDG), Ewa Białołęcka, Ala Boratyn.

Blogi można zgłaszać w jednej z dziesięciu kategorii: blogi profesjonalistów ; moje pasje i zainteresowania (blogi tematyczne); ja i moje życie (pamiętniki osobiste); polityka; podróże i szeroki świat; foto, wideo, komiks; literackie; kultura; zabawne i zwariowane oraz teen (blogi nastolatków).

Spośród zgłoszonych blogów zostanie wybrany blog roku.

Nagrodami w konkursie są, m.in.: voucher o wartości 20 tys. zł na podróż marzeń oraz laptopy i sprzęt. Łączna wartość nagród to ponad 50 tysięcy złotych.

W ubiegłorocznej edycji konkursu Blog Roku 2006, gdy obejmował on wyłącznie platformę Blog.onet.pl, do konkursu zgłoszono blisko 60 tys. blogów.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 21 lutego 2008 r.

Konkurs odbywa się pod patronatem serwisu Blog.pl, należącego do Grupy Onet.pl.

Więcej: http://www.blogroku.pl