Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard standardów

Serwis online miesięcznika Internet Standard otrzymał nowe, jednolite oblicze.

Nasze papierowe i internetowe archiwa zostały zintegrowane. Za pośrednictwem Sieci czytelnicy będą mieli dostęp nie tylko do tekstów, które ukazały się w serwisie internetowym, ale i do wszystkich artykułów opublikowanych w miesięczniku Internet Standard. W ramach promocji materiały z najnowszego wydania miesięcznika ukażą się online zanim pismo trafi do sieci sprzedaży i do prenumeratorów.

Znalezienie potrzebnych materiałów ułatwia przejrzysty układ serwisu, podzielonego na takie same działy jak wydanie papierowe. Stałe pozycje serwisu online pozostały bez zmian, zmodyfikowaliśmy natomiast szatę graficzną strony.

W kwerendzie archiwalnej pomoże wyszukiwarka. Archiwum składa się z dwóch rodzajów tekstów - zamieszczonych tylko online - "wiadomości" oraz z publikowanych w wersji papierowej "artykułów". Wszystkie zasoby serwisu Internet Standard są dostępne bezpłatnie.