Standard NetWatch - 11.04.2011
-
- Michał Berezowski,
- 11.04.2011, godz. 09:34
Google otrzymał zgodę na zakup oprogramowania ITA... Bloomberg odpali płatną aplikację na iPada... Rosyjskie służby boją się Skype’a... Czy Facebook pomaga przedsiębiorcom?
TECH
Google otrzymał zgodę na zakup oprogramowania ITA
Google otrzymał zgodę na zakup oprogramowania ITA, które umożliwia wyszukiwanie lotów i rezerwację biletów.
MEDIA
Bloomberg odpali płatną aplikację na iPada
Bloomberg BusinessWeek odpali płatną aplikację na iPada, która umożliwi czytanie magazynu na tablecie za miesięczną opłatą 2,99 dolara.
SOCIAL MEDIA
Czy Facebook pomaga przedsiębiorcom?
Facebook jest świetnym ale czy faktycznie przynosi przedsiębiorcom jakieś dochody? Takie pytanie postawili redaktorzy Read Write Web i starają się na nie odpowiedzieć.
BIZNES I PRAWO
Rosyjskie służby boją się Skype’a
Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB), chce wprowadzenia zakazu korzystania ze Skype oraz systemów pocztowych Gmail i Hotmail. Spowodowane jest to trudnością z inwigilacją internautów.