Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard NetWatch - 04.04.2011

Obama rozpoczyna kampanię od filmu na YouTube... Prezydent podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji... Wyszła aktualizacja aplikacji Facebooka na iPhona... Twitter uruchamia mechanizm wyszukiwania... Larry Page szykuje rewolucję w Google... LivingSocial spodziewa się miliarda dolarów dochodu... Twitter i Mediasift będą współpracować przy wymianie danych...

SOCIAL MEDIA

Obama rozpoczyna kampanię od filmu na YouTube

Barrack Obama rozpoczyna przygotowania do kampanii prezydenckiej od wrzucenia filmu na YouTube - Otwieramy biura, rozpakowujemy pudła i zaczynamy rozmowy z wyborcami. 2012 zaczyna się dziś - napisał w komunikacie prezydent USA.

Twitter uruchamia mechanizm wyszukiwania

Twitter powoli wprowadza do swojego serwisu mechanizmy wyszukiwania. Użytkownicy wreszcie będą mogli skorzystać z opcji advanced search.

PRAWO

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji.

MOBILE

Wyszła aktualizacja aplikacji Facebooka na iPhona

Nowa aplikacja Facebooka na smartfony iPhone jest już dostępna. Umożliwia ona meldowanie się na wydarzeniach takich jak koncerty, czy telewizyjne show.

BIZNES I MARKETING

Twitter i Mediasift będą współpracować przy wymianie danych

Twitter i Mediasift właśnie ogłosiły nawiązanie współpracy w zakresie handlu danymi.

Larry Page szykuje rewolucję w Google

Larry Page wrócił na stanowisko CEO Google i nie zamierza próżnować. Na początek szykują się zmiany na samej górze - swoją rezygnację złożył już Jonathan Rosenberg, wiceprezes ds. zarządzania produktami.

E-COMMERCE

LivingSocial spodziewa się miliarda dolarów dochodu

Według prognoz LivingSocial ma w tym roku osiągnąć dochód na poziomie miliarda dolarów. Choć wynik jest imponujący to do Groupona wciąż dość daleko.