Standard NetWatch - 04.04.2011

Obama rozpoczyna kampanię od filmu na YouTube... Prezydent podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji... Wyszła aktualizacja aplikacji Facebooka na iPhona... Twitter uruchamia mechanizm wyszukiwania... Larry Page szykuje rewolucję w Google... LivingSocial spodziewa się miliarda dolarów dochodu... Twitter i Mediasift będą współpracować przy wymianie danych...

SOCIAL MEDIA

Obama rozpoczyna kampanię od filmu na YouTube

Barrack Obama rozpoczyna przygotowania do kampanii prezydenckiej od wrzucenia filmu na YouTube - Otwieramy biura, rozpakowujemy pudła i zaczynamy rozmowy z wyborcami. 2012 zaczyna się dziś - napisał w komunikacie prezydent USA.

Twitter uruchamia mechanizm wyszukiwania

Twitter powoli wprowadza do swojego serwisu mechanizmy wyszukiwania. Użytkownicy wreszcie będą mogli skorzystać z opcji advanced search.

PRAWO

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji.

MOBILE

Wyszła aktualizacja aplikacji Facebooka na iPhona

Nowa aplikacja Facebooka na smartfony iPhone jest już dostępna. Umożliwia ona meldowanie się na wydarzeniach takich jak koncerty, czy telewizyjne show.

BIZNES I MARKETING

Twitter i Mediasift będą współpracować przy wymianie danych

Twitter i Mediasift właśnie ogłosiły nawiązanie współpracy w zakresie handlu danymi.

Larry Page szykuje rewolucję w Google

Larry Page wrócił na stanowisko CEO Google i nie zamierza próżnować. Na początek szykują się zmiany na samej górze - swoją rezygnację złożył już Jonathan Rosenberg, wiceprezes ds. zarządzania produktami.

E-COMMERCE

LivingSocial spodziewa się miliarda dolarów dochodu

Według prognoz LivingSocial ma w tym roku osiągnąć dochód na poziomie miliarda dolarów. Choć wynik jest imponujący to do Groupona wciąż dość daleko.