Standard NetWatch

YouTube pomoże w robieniu filmów - bez kamery... Nowa aplikacja ma zrewolucjonizować wrzucanie zdjęć na serwisy społecznościowe... Yahoo! uruchamia instant search... 4 miliony graczy na Nk.pl... Baidu chce wejść śladami Google na rynek smartfonów... Ruszył serwis, który ma pomóc ofiarom japońskiego tsunami znaleźć nowe domy... Google uruchamia nowy magazyn online... Sąd odrzucił porozumienie w sprawie Google Book Search...

INTERNET

YouTube pomoże w robieniu filmów - bez kamery

Pomimo tego, że telefony z kamerami to już niemal codzienność, wciąż jest sporo osób, które nie mają żadnego urządzenia do nagrywania wideo. YouTube postanowił wyjść naprzeciw ich potrzebom.

Yahoo uruchamia instant search

Yahoo! właśnie uruchomiło swój instant search. Jak mówią przedstawiciele firmy, ich nowa usługa oferuje "odpowiedzi a nie linki".

Google uruchamia nowy magazyn online

Google po cichu i bez wielkiego rozgłosu, odpalił swój własny magazyn online - "Think Quarterly". Pierwsze wydanie 68-stronicowego kwartalnika zagłębi się w temat danych i ich wpływ na świat biznesu.

SOCIAL MEDIA

Nowa aplikacja ma zrewolucjonizować wrzucanie zdjęć na serwisy społecznościowe

Color to nowy startup, który ma zrewolucjonizować wrzucanie zdjęć na serwisy społecznościowe. Jeśli dodać informację, że w projekt zainwestowano 41 milionów dolarów to można się spodziewać czegoś naprawdę niezwykłego.

4 miliony graczy na Nk.pl

Już 4 miliony użytkowników Nk.pl korzysta z gier. Aż 3,39 mln ściągnęła Pet Party. W tej chwili serwis oferuje 27 gier.

Ruszył serwis, który ma pomóc ofiarom japońskiego tsunami znaleźć nowe domy

Japan.sparkrelief.org to serwis, który powstał w trzy dni. Pozwala on ofiarom japońskiej katastrofy na zamieszczenie ogłoszenie, że poszukuje się domu jak i oferować miejsce potrzebującym.

MOBILE

Baidu chce wejść śladami Google na rynek smartfonów

Baidu, chiński odpowiednik Google, postanowił jeszcze raz zaczerpnąć inspiracji od konkurenta i zapowiedział wejście na rynek smartfonów. Robin Li, CEO Baidu powiedział, że jego firma chce stworzyć system operacyjny w stylu Androida.

PRAWO

Sąd odrzucił porozumienie w sprawie Google Book Search

Amerykański sąd odrzucił opiewające na 125 milionów dolarów porozumienie pomiędzy Google a stowarzyszeniem autorów. W tamach ugody Google miał otrzymać możliwość skanowania książek i publikacji ich w sieci.