Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard NetWatch

Microsoft pozywa Barnes & Noble... Apple walczy z Amazonem o nazwę "App Store"... Chiny blokują Gmaila... Ask.com chce wejść na rynek mobile... Penetracja polskiego Internetu mobilnego na wysokim poziomie…

PRAWO

Microsoft pozywa Barnes & Noble

Microsoft ogłosił, że wniósł pozew przeciwko Barnes & Noble o naruszenie prawa patentowego. Amerykański sprzedawca książek miałby go naruszyć w swoim nowym czytniku e-booków Nook, opartym na Androidzie.

Apple walczy z Amazonem o nazwę "App Store"

Ostatnio mieliśmy okazję się przekonać jak bardzo poważnie Apple traktuje nazwę "App Store". Po sporze z Microsoftem przyszedł czas na Amazon, który planuje uruchomić sklep pod taką właśnie nazwą.

INTERNET

Chiny blokują Gmaila

Po kilku tygodniach problemów z działaniem Gmaila w Chinach, Google przyznał, że dzieje się tak za sprawą działań lokalnego rządu. To już kolejne starcie Google’a z Chińską administracją o Gmaila.

Penetracja polskiego Internetu na wysokim poziomie

Natalia Hatalska, znana polska blogerka, analizuje na swoim blogu wyniki badań dotyczących penetracji Internetu mobilnego.

MOBILE

Ask.com chce wejść na rynek mobile

Ask.com, jeden z dużych graczy na rynku wyszukiwarek, postanowił podbić rynek mobile swoją aplikacją. Pozwala ona na rozmowy z osobami znajdujące się w tej samej lokacji co Ty.