Standard NetWatch

Groupon odpowiada na nowy Facebook Deals... Pozbądź się twojej starej raz na zawsze - IE9 ma nową kampanię... Internauta ma prawo do prywatności... Facebookowe "Lubię to" warte więcej niż Tweet... IAB planuje uruchomić grupę roboczą e-commerce.

E-COMMERCE

Groupon odpowiada na nowy Facebook Deals

W związku z uruchomieniem odświeżonego Facebook Deals, Groupon zapowiedział nowy startup - AdParlor, który będzie się zajmował zarządzaniem ich wydatkami reklamowymi na Facebooku.

IAB planuje uruchomić grupę roboczą e-commerce

22 marca w IAB Polska odbędzie się spotkanie, którego tematem będzie uruchomienie grupy roboczej dedykowanej e-commerce. Nowa grupa ma pracować na rzecz promocji handlu w Internecie.

REKLAMA

Pozbądź się twojej starej raz na zawsze - IE9 ma nową kampanię

Microsoft właśnie udostępnił kolejną wersję swojej przeglądarki, Internet Explorer 9, i od razu przystąpił do marketingowej ofensywy. Nowym hasłem IE9 jest "Pozbądź się twojej starej raz na zawsze".

INTERNET

Internauta ma prawo do prywatności

Viviane Reding, Komisarz ds. sprawiedliwości, wymiaru sprawiedliwości i obywatelstwa w Komisji Europejskiej, podkreśla, że Internauta ma prawo do prywatności. Propozycje nowego prawa chroniącego europejskich użytkowników Internetu mają być gotowe latem 2011.

SOCIAL MEDIA

Facebookowe "Lubię to" warte więcej niż Tweet

Marketerzy od jakiegoś czasu zastanawiają się w jaki sposób najlepiej zmonetyzować Facebookowe "Lubię to" i Twitterowe posty. Odpowiedź na pytanie "co jest cenniejsze" dostarczyła firma Eventbrite.