Standard NetWatch

Facebook rozszerza możliwości komentarzy... Zynga zebrała milion dolarów na fundusz pomocy ofiarom tsunami... Microsoft odpala Internet Explorera 9... Więcej ludzi czyta informacje w sieci niż w gazetach... Beatyfikacja na Facebooku.

SOCIAL MEDIA

Facebook rozszerza możliwości komentarzy

Facebook niedawno wprowadził możliwość oznaczania swoich znajomych w postach publikowanych na tablicy. Teraz ta sama funkcjonalność ma zostać wprowadzona w komentarzach.

Beatyfikacja na Facebooku

Watykan ma zamiar promować Jana Pawła II za pomocą fanpage’a na Facebooku. Na stronie mają się pojawić m. in. filmy z papieżem i informacje dotyczące jego beatyfikacji.

Zynga zebrała milion dolarów na fundusz pomocy ofiarom tsunami

Zynga, firma znana z hitów Facebooka takich jak Farmville czy CityVille, wprowadziła w swoich grach specjalne produkty, z których dochód był w całości przeznaczony na fundusz pomocy ofiarom tsunami w Japonii. Po 36 godzinach udało się zebrać milion dolarów.

INTERNET

Microsoft odpala Internet Explorera 9

Po długiej fazie beta-testów, Microsoft postanowił wreszcie udostępnić Internet Explorera 9. Gigant z Redmond zaprezentował finalną wersję nowej przeglądarki podczas imprezy na festiwalu South by Southwest w Austin.

Więcej ludzi czyta informacje w sieci niż w gazetach

Według badań Instytutu Poyntera, pod koniec 2010 roku po raz pierwszy w historii więcej osób czytało informacje w sieci, niż w gazetach. Na Internet wskazało 34% respondentów, a na prasę 31%