Standard NetWatch

7 sposobów na pomoc Japonii… ARBOinteractive wprowadza reklamy w grach i aplikacjach na Facebooku… Donald Tusk przedstawia w Internecie bilans dokonań rządu… YouTube zwiększa zatrudnienie.

INTERNET

7 sposobów na pomoc Japonii

Cały świat jednoczy się w obliczu strasznej katastrofy w Japonii. Jeśli chcecie jakoś pomóc, to w tym autor artykułu opisuje kilka prostych sposobów na to jak możecie to zrobić, choćby za pomocą Facebooka.

Donald Tusk przedstawia w Internecie bilans dokonań rządu

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów postanowiła w nowoczesny sposób zaprezentować bilans dokonań rządu. Wszystkie sprawy zostały podzielone tematycznie, tak aby każdy mógł zobaczyć co się wydarzyło w najbardziej interesujących go sprawach.

REKLAMA

ARBOinteractive wprowadza reklamy w grach i aplikacjach na Facebooku

ARBOinteractive wprowadziło do swojej oferty zupełnie nową pozycję - reklamy w grach i aplikacjach na Facebooku. Za ich sprzedaż będzie odpowiedzialny dział Facebook NOW

BIZNES

YouTube zwiększa zatrudnienie

YouTube ogłosił, że w 2011 roku zamierza zwiększyć zatrudnienie o 30%. Większość etatów znajduje się w dziale sprzedaży reklam i obsłudze klienta. Duża część tych miejsc znajduje się w San Bruno, niedaleko San Francisco.

TECHNOLOGIA

Ruszyła sprzedaż iPada 2

Stany Zjednoczone oszalały - iPad 2 właśnie pojawił się na półkach sklepowych. Przed salonami Apple tworzą się gigantyczne kolejki. Jak wskazują wyniki sond, aż 70% kupujących iPada2 to osoby, które nie posiadają urządzenia pierwszej generacji.