Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard NetWatch

7 sposobów na pomoc Japonii… ARBOinteractive wprowadza reklamy w grach i aplikacjach na Facebooku… Donald Tusk przedstawia w Internecie bilans dokonań rządu… YouTube zwiększa zatrudnienie.

INTERNET

7 sposobów na pomoc Japonii

Cały świat jednoczy się w obliczu strasznej katastrofy w Japonii. Jeśli chcecie jakoś pomóc, to w tym autor artykułu opisuje kilka prostych sposobów na to jak możecie to zrobić, choćby za pomocą Facebooka.

Donald Tusk przedstawia w Internecie bilans dokonań rządu

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów postanowiła w nowoczesny sposób zaprezentować bilans dokonań rządu. Wszystkie sprawy zostały podzielone tematycznie, tak aby każdy mógł zobaczyć co się wydarzyło w najbardziej interesujących go sprawach.

REKLAMA

ARBOinteractive wprowadza reklamy w grach i aplikacjach na Facebooku

ARBOinteractive wprowadziło do swojej oferty zupełnie nową pozycję - reklamy w grach i aplikacjach na Facebooku. Za ich sprzedaż będzie odpowiedzialny dział Facebook NOW

BIZNES

YouTube zwiększa zatrudnienie

YouTube ogłosił, że w 2011 roku zamierza zwiększyć zatrudnienie o 30%. Większość etatów znajduje się w dziale sprzedaży reklam i obsłudze klienta. Duża część tych miejsc znajduje się w San Bruno, niedaleko San Francisco.

TECHNOLOGIA

Ruszyła sprzedaż iPada 2

Stany Zjednoczone oszalały - iPad 2 właśnie pojawił się na półkach sklepowych. Przed salonami Apple tworzą się gigantyczne kolejki. Jak wskazują wyniki sond, aż 70% kupujących iPada2 to osoby, które nie posiadają urządzenia pierwszej generacji.