Standard NetWatch

Nadchodzi Foursquare 3.0... DPTG nie zmusiła Telekomunikacji Polskiej do szybkiej wypłaty 1,57 mld zł... Wybrano 10 najgorszych propozycji ustaw internetowych... Zygmunt Solorz nie rezygnuje z Polkomtela...

E-COMMERCE

Nadchodzi Foursquare 3.0

Foursquare, będący absolutnym liderem wśród serwisów geolokalizacyjnych, właśnie zaprezentował wersję 3.0 swojej usługi. Zmianie uległ między innymi silnik rekomendacji i dodano nowe możliwości dla sprzedawców.

TELEKOMUNIKACJA

Zygmunt Solorz nie rezygnuje z Polkomtela

Zygmunt Solorz otwarcie deklaruje chęć zakupu Polkomtela, właściciela sieci Plus. Właściciel Polsatu tłumaczy, że telekomunikacja jest strategiczną gałęzią gospodarki i niedobrze by było gdyby ostatnia spółka telekomunikacyjna pozostająca w polskich rękach trafiła do zagranicznego inwestora.

DPTG nie zmusiła Telekomunikacji Polskiej do szybkiej wypłaty 1,57 mld zł

9. marca Sąd Okręgowy w Warszawie odroczył bezterminowo rozprawę dotyczącą wyroku arbitrażowego w ramach sporu pomiędzy DPTG i TP. Plany duńskiego operatora do wymuszenia od TP szybkiej wypłaty kary, teraz na pewno się opóźnią.

INTERNET

Wybrano 10 najgorszych propozycji ustaw internetowych

Właśnie ukazała się lista 10 najgorszych propozycji praw internetowych. Wyboru dokonał NetChoice, w którego skład wchodzi m. in. AOL, eBay i Yahoo.